O nás

Česká firma CHEMEK laboratoře, spol. s r.o. vznikla v roce 1992. Jsme čeští výrobci unikátní a funkční kosmetiky. Využíváme aktivní látky zejména tuzemského původu. Ve výrobě jsou používány desítky bylinných extraktů, rostlinných olejů a silic v účinných koncentracích.

 

Vyrábíme velmi kvalitní českou přírodní bylinnou kosmetiku, která slouží ke komplexní péči o nohy. Na pokožku celého těla jsou zaměřeny nové produkty v sortimentu.


Jsme rodinná firma s kvalitním technologickým zázemím. Díky operativnosti menšího podniku jsme schopni obchodní spolupráci optimalizovat k vzájemné spokojenosti.


Ředitel společnosti ing. Jan Kratochvíl je absolventem Vysoké školy Chemicko-technologické v Praze - obor organická chemie. Pracoval v Akademii věd na základním výzkumu chemických technologií a potravinářských výrob. Je autorem řady patentů a odborných článků publikovaných v odborných časopisech v ČR a v zahraničí.


Výrobky jsou originální a vysoce účinné. Obsahují desítky bylinných extraktů a silic v účinných koncentracích. Tento přístup dává výrobkům na trhu unikátní vlastnosti, přičemž jsou díky příznivé ceně dobře dostupné. Produkty jsou zaměřeny na péči o nohy, ulevují od bolesti kloubů a svalů, regenerují a vyživují pokožku celého těla a podílí se na rehabilitačních účincích lázní a wellness center.  

 
Produkty jsou známy pod tradičním obchodním názvem TOP GOLD.  V roce 2002 firma nabídla na trh i speciální šetrné výrobky pro péči o problémovou pokožku, včetně diabetiků, TOPDERM.