Peeling na nohy 400 ml
Zrohovatělá kůže na nohou se může stát vážným zdravotním rizikem. Praskliny nejen bolí, ale jsou pozváním pro bakterie a plísně. Receptura plná přírodních látek jemně a přitom účinně odstraní zrohovatělou kůži vašich nohou. Navíc pokožku zregeneruje a dá jí potřebnou hydrataci. Vhodný pro každodenní použití. zejména při zvýšené zátěži nohou nebo sportu. Originální složení je doplněno jemným a příjemným parfémem.
Detailní popis produktu
- Jemně mletá sopečná pemza je přírodní náhrada plastových mikrokuliček. Zrohovatělou kůži odstraňuje velmi účinně a přitom šetrně.
- Urea (močovina) je tělu vlastní látka, která hloubkově hydratuje a změkčuje zrohovatělou kůži.
- Panthenol dopřeje kůži hlubokou hydrataci, popraskanou kůži regeneruje a zklidňuje unavená chodidla
- Allantoin změkčuje zrohovatělou kůži a zvyšuje její elastičnost, intenzívně hydratuje a regeneruje
- Avokádový olej zklidňuje podráždění a napomáhá tvorbě kolagenu
- Vitamín E a glycerin účinně hydratují, regenerují a zklidňují pokožku, menthol je skvěle doplňuje chladivým, prokrvujícím a mírně anestetickým účinkem
- Extrakt z měsíčku lékařského stimuluje obnovu buněk, snižuje svědění kůže a regeneruje
- Extrakt z vrby bílé má zklidňující, regenerační a antioxidační účinky
Více než 30 let zkušeností v české kosmetické výrobě. CHEMEK laboratoře vyrábí dermatologicky testovanou kosmetiku s využitím bylinných extraktů a účinných aktivních látek. Specializuje se především na péči o nohy a wellness produkty.
✔ Česká kvalita od roku 1992
✔ Dermatologicky testované produkty
✔ Ověřené receptury
✔ Nákup přímo od výrobce
Vaše nohy vás nosí celý život. Dopřejte vašim nohám zlatou péči s výrobky TOP GOLD.
Detailní popis produktu:
Vhodné použití:
- pokožka nohou
Návod k použití:
Krouživými pohyby aplikujte na pokožku, poté opláchněte vodou.
Objem náplně: 400 ml
Složení (INCI):
Aqua, Pumice, Urea, Glycerin, Calendula Officinalis Flower Extract, Salix Alba Bark Extract, Alcohol denat., Polysorbate 20, Sodium Carbomer, Persea Gratissima Oil, Allantoin, Menthol, Panthenol, Parfum, Geraniol, Geranyl Acetate, Terpineol, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Tocopherol, CI 19140, CI 42090
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Peelingy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.65 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
